вівторок, 14 листопада 2017 р.

Історична гра « Лабіринтами минулого»


    У рамках декади суспільно-гуманітарного циклу вчителем історії Ковальчук А.М. була проведена з учнями 7 класу цікава і захоплива гра« Лабіринтами минулого».
Метою історичної гри було: узагальнити, конкретизувати знання учнів з історії; сприяти глибшому засвоєнню конкретного історичного матеріалу, активізувати пізнавальні інтереси учнів; розвивати уважність, кмітливість, вміння логічно мислити, лаконічно та аргументовано висловлювати свою думку; виховувати інтерес до історії та дух змагальності, почуття співпереживання за команду, відповідальність за власні дії в команді, доброзичливість , тактовність, повагу до культурних надбань людства, почуття національної самосвідомості та національної гідності.
     Клас був поділений на дві команди: « Знавці історії» та « Мандрівники». Кожна команда чітко представила свій девіз та назву. Учасникам змагань   довелося  подолати нелегкий і насичений лабіринт,  який охоплював завдання різної складності.
 Гра складалася з 4 лабіринтів: 
Ø 1-й лабіринт «Відбірковий»;
Ø 2-й лабіринт «Історичні портрети»;
Ø 3-й лабіринт «Історичні головоломки»;
Ø 4-й лабіринт «Історичні загадки».
Гра допомогла узагальнити та систематизувати знання з теми «Виникнення та становлення Русі-України» і підняла всім настрій, навчила учнів працювати в команді ,  допомагати один одному, дослухатися до чужої думки. Перемогу здобула команда « Знавці історії», які набрали 28 балів, пройшовши чотири лабіринти минулого.
   Учні 7 класу були задоволені своїми результатами та проведеним історичним змаганням.     

Немає коментарів:

Дописати коментар