субота, 11 листопада 2017 р.

Декада суспільно-гуманітарного циклу

6 листопада розпочалася декада вчителів суспільно-гуманітарного циклу, яка триватиме до 17 листопада.
Під час проведення декади учні братимуть участь у різноманітних заходах та конкурсах. Уже з перших днів вихованці школи виконували цікаві завдання з української мови та літератури, а також збагатили свої знання фразеологізмами, іншомовними словами, крилатими висловами. Для учнів були підібрані ребуси з української літератури, кросворди з теми «Складне речення», завдання на встановлення відповідності ( дібрати до іншомовних слів українські відповідники). 

Вчителі української мови організували учням перегляд фрагментів кінофільмів українських класиків та конкурс ілюстрацій «Герої улюблених казок». Учні 10-11 класів писали твори за темою «Трагічний, величний і вічний Василь Стус». Для одинадцятикласників було організовано виставку сучасних наочних матеріалів (наголошування слів, правопис прислівників, іншомовних слів, винятки у вживанні апострофа, псевдоніми українських письменників). Ця виставка спрямована на те, щоб якісно підготувати учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. 
Ось такий був перший день декади в школі, але для учнів ще протягом двох тижнів триватиме насичена програма з навчальних предметів.
Немає коментарів:

Дописати коментар