пʼятниця, 5 жовтня 2018 р.

Вітання з Днем вчителя


Осіннє небо, вмите журавлями,
Осіннє свято - тихе і святе.
Учителько! Ви - світлий образ мами,
Дитячих доль відлуння золоте.


   У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка, клопітка праця для учнів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям.

   Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.
Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу у світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у нашій школі.
З нагоди цього дня було  проведено захід  “Уклін Вам до землі любі, милі вчителі”, який підготували учні 11 класу на чолі із класним керівником Ковальчук Анною Миколаївною.  Одинадцятикласники порадували  педагогів нестандартним та оригінальним привітанням. Під час заходу присутні мали змогу переглянути цікаву програму «Таємниці світу». З уст  одинадцятикласників лунали смішні історії про вчителів, а особливо всіх вразила сценка «Вчителька української мови на побаченні» та відео «Вчительські будні у світі тварин».
    А на завершення  учні заспівали зворушливу пісню «Ви дали нам свої ангельські крила» та вручили солодкий подарунок – смачний торт.
     Педагоги нашої школи отримали  море позитивних емоцій та підняли собі настрій у такий святковий, прекрасний  день.
Присутні на святі подякували одинадцятикласникам   за такий креативний та досить цікавий  захід.

Немає коментарів:

Дописати коментар