четвер, 18 жовтня 2018 р.

Круглий стіл «Україна – Європа: єдність духу в союзі миру»


Шляхом єдиним прямуй до мети, Європа – це дім, де живемо я і ти!

18 жовтня  1995  року наша суверенна держава Україна офіційно увійшла до Ради Європи.

Рада Європи - міжнародна організація, яка сприяє співробітництву між усіма країнами Європи в області стандартів права, прав людини, демократичного розвитку, законності та культурної взаємодії.
     «Україна – серце Європи»... Цей вислів знає кожен, та не кожен замислюється, що він означає. Що мається на увазі: чи то географічне розташування   нашої   держави,   чи   то   популярність   її   серед європейських народів, чи то національний характер пересічного українця?
Насамперед наша Україна  є європейською країною не тому, що її територія – центр Європи, а тому що українці здавна сповідують ті принципи свободи й незалежності, які притаманні багатьом народам інших країн. Сучасні суспільно-політичні процеси української держави також указують на її європейську спрямованість. Недарма відчутна орієнтованість нашої економіки, освіти, медицини на кращі досягнення інших держав.
А утвердження свободи слова, вільний розвиток демократії в Україні доводять: ми – європейці. Шевченківські слова нагадують: «І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь…». Українці, будучи європейською нацією, свято бережуть у своїй пам‘яті національні ідеали.
    Сьогодні з учнями 9-11 класів під керівництвом учителів історії ( Мороз І.В., Ковальчук А.М.) був проведений круглий стіл «Україна – Європа: єдність духу в союзі миру».
      Круглий стіл був організований для того, щоб поглибити знання учнів  про країни Європи, їх історію та традиції; виховувати почуття патріотизму, свідомої громадянської позиції, гордості за власну державу, повагу та толерантне ставлення до культури різних народів; формувати вміння працювати в команді; розвивати увагу, пам‘ять, кмітливість та ерудицію.
Під час проведеного заходу учні наголосили , що Європа – батьківщина багатьох народів, культур, мов, традицій.
Найбільша цінність кожної держави – це її люди. Люди, які створюють історію, культуру країни, збагачують її, бережуть надбання минулих поколінь.
Та найголовніше для всіх народів – збереження миру. І нехай у світі завжди панують тепло і щирість стосунків між людьми. Нехай буде злагода і мир!
Наша Україна теж гідна бути країною Європейською. Ми – держава з легендарною історією та культурою.
Ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію і будуємо наше спільне майбутнє!

Немає коментарів:

Дописати коментар