четвер, 27 вересня 2018 р.

Заходи до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського
«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний…» 

Ці мудрі слова належать Василю Сухомлинському, корифею української педагогіки, гуманісту, неперевершеному знавцеві дитячих і вчительських сердець, який направду залишив людству величезний педагогічний і науковий спадок.
28 вересня 2018 року Великому педагогу сучасності виповнюється 100 років від дня народження.

     Василь Сухомлинський – педагог світового значення, який говорив, що у будь-які часи важливо виховати Людину. Його гуманістичні ідеї та ідеали актуальні й до сьогодні.
      В рамках заходів, присвячених 100-річчю з Дня народження В.Сухомлинського, в школі проведено години спілкування на тему: «Щира розмова» з використанням порад Василя Сухомлинського та цикл бесід з учнями «Все починається з добра», в ході яких діти ознайомились з літературною спадщиною видатного педагога, з його оповіданнями  та казками. Школярі  ще раз переконались, що такі поняття,  як милосердя, чуйність, доброта, співчуття, розуміння є дуже актуальними в будь – який час  і життєво необхідними для кожної людини.

    З учнями 8 класу під керівництвом вчителя української мови, літератури та історії Ковальчук А.М.  був  проведений  урок «Все починається з добра. Все починається з любові», а також переглянутий фільм про життєвий шлях видатного педагога-гуманіста.

       П’ятикласники  разом з вчителем здійснили подорож до читацької скарбнички Василя Олександровича, видатного письменника, мудрого вчителя, директора школи, доброго сина і тата.Протягом заходу учні прочитали і проаналізували оповідання письменника: «Важко бути людиною», «Красиві слова і красиве діло», «Горбатенька дівчинка», «Найласкавіші руки», «Кінь утік», «Яблуко в осінньому саду».   Використовуючи вислови  педагога, проаналізувавши його життєвий шлях , учні виготовили лепбук за творами В. Сухомлинського. 
       На завершення свята учні зробили висновок, що Сухомлинський дійсно жив і творив для людей. Він хотів, щоб з маленької дитини виросла справжня людина, яка б піклувалася про свої рідних, поважала друзів і любила Батьківщину.


Немає коментарів:

Дописати коментар