пʼятниця, 26 січня 2018 р.

Поетичний конкурс читців-декламаторів поезії В. Стуса

О земле втрачена,
явися бодай у зболеному сні.
І лазурово простелися,
і душу порятуй мені.
В. Стус 

Василь Семенович Стус - український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник. Один із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників, герой України.
Твори Василя Стуса - окреме явище в українській літературі. Манера письма поета гармонійно поєднала українську традицію із найкращими зразками світової - особливо, європейської спадщини. Читати вірші Стуса - неймовірна насолода. Вони легкі й водночас дуже глибокі. Часом читач ловить себе на думці, що він ніби й сам є учасником творчості. Заглиблюючись у вірші Стуса, мимоволі поринаєш у його особливий світ поезії.
Сьогодні у школі відбувся поетичний конкурс читців-декламаторів поезії В. Стуса, в якому взяли участь учні 8-11 класів. Захід організували вчителі української мови та літератури Польова І.В., Ковальчук А.М., Турчин А.М.
Учні з хвилюванням читали поезію Василя Стуса, намагалися донести до своїх однолітків почуття патріотизму поета-борця за долю України.
Вихованці школи по-новому підійшли до своїх виступів, адже на конкурсі зазвучали пісні на слова поета, роздуми про його творчість, а головне те, що в їхніх душах зароджується і глибшає почуття любові до своєї землі та народу, за яким велике майбутнє.Немає коментарів:

Дописати коментар