пʼятниця, 26 січня 2018 р.

День Соборності України

  Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Це свято наша школа відзначила урочисто та патріотично.

  Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.
  З нагоди відзначення Дня Соборності України в навчальному закладі було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: уроки пам’яті «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави”, виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна», тематичні конференції, круглі столи, присвячені історії національно-визвольної боротьби початку ХХ століття в Україні. Також учні та вчителі створили нерозривний символічний ланцюг єдності. Гаслом дня стали слова: «Ми, діти України, за руки візьмемось. З’єднавшись назавжди, один одному всміхнемось».
  Учні впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо свобода, незалежність, соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.
Немає коментарів:

Дописати коментар