субота, 23 грудня 2017 р.

Обласний конкурс юних журналістів "Молоде перо -2017"

Кафедра журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Вінницького педуніверситету спільно з обласною організацією Національної спілки краєзнавців України та Всеукраїнським суспільно-політичним часописом «Газета по-українськи» проводили серед школярів Вінниччини традиційний обласний конкурс юних журналістів "Молоде перо 2017". Тема конкурсу «Мої шановані краяни» досить актуальна, адже в кожному населеному пункті області мешкають талановиті земляки. 
Учениця 10 класу Драчук Марина під керівництвом вчителя української мови та літератури Ковальчук А.М. взяла участь у цьому конкурсі і написала портретний нарис нашої землячки Людмили Менюк.
Цей конкурс сприяв розвитку і самореалізації творчого потенціалу школярів, допомагав сформувати в учнівської молоді активну життєву позицію, виховував патріотизм. Наша учениця стала одним із переможців і посіла ІІ місце. Педагогічний та учнівський колективи щиро вітають Марину з перемогою, бажають натхнення, творчої наснаги, успіхів та здобутків у всьому.

Немає коментарів:

Дописати коментар