понеділок, 11 листопада 2019 р.

Мовознавчий турнір «Знавці рідної мови»

 В рамках декади суспільно-гуманітарного циклу вчителем української мови Ковальчук А.М.  був проведений  з учнями 6 класу мовознавчий турнір «Знавці рідної мови».

Метою заходу було: навчити дітей розуміти і збагачувати рідну мову; сприяти розширенню і поглибленню знань учнів про красу і силу рідної мови; розвивати творчі здібності, пізнавальну активність, продуктивне мислення; виховувати любов до рідного слова та бажання здобувати  нові знання.
           Під час гри учні мали подолати різні етапи  і отримати за це відповідні бали. Кожен учасник намагався здобути перемогу і  показати свою кмітливість та винахідливість. Учні в захопливій і нетрадиційній формі  демонстрували  набуті знання з орфоепії, орфографії, фразеології, морфології, а також з культури мовлення.
Надзвичайно цікавим та пізнавальним пройшов турнір мовознавців між шеститикласниками.  Результати змагання  виявились такими: І місце посіли дві учениці - Пащенко Любов та Кучерук Анастасія, ІІ місце - Кириченко Максим, а ІІІ місце отримав Калінчук Максим.
Немає коментарів:

Дописати коментар