пʼятниця, 23 березня 2018 р.

«В’ячеслав Чорновіл – постать на тлі епохи»

Сьогодні у нашій школі було проведено ряд заходів, присвячених 80-річчю від дня народження відомого політичного діяча, борця за незалежність, Героя України, журналіста, публіциста В’ячеслава Чорновола. 

Доля В’ячеслава Чорновола була трагічною та щасливою водночас. Трагічною, бо пережив роки ув’язнення, злидні та нерозуміння з владною системою. А щасливим було життя його тому, що він став одним з тих, хто привів Україну до незалежності. Його постать не потребує прикрас, він проповідував правду і сам жив за її законами.
За публіцистичну діяльність політичного діяча тричі ув’язнювали, але це не зламало його волю, а тільки посилило опір проти існуючої системи. Попри все, він лишався чистим і чесним, вірним своїм переконанням. 24-го грудня 2017 року В’ячеславу Чорноволу виповнилося б 80 років. І так і було б, якби він не обрав собі тернистого шляху захисника національних інтересів.
Класними керівниками 5-11 класів були організовані та проведені тематичні уроки за темою «В’ячеслав Чорновіл – постать та тлі епохи».
Учні 9 класу підготували реферати, які спрямовані на вивчення та висвітлення ролі В.М.Чорновола в історії українського державотворення.
Семикласники під керівництвом учителя історії Ковальчук А.М. виготовили історичну газету, вшанувавши пам'ять В. Чорновола.
З дев’ятикласниками був переглянутий фільм «Історична правда про борця за незалежність». Також учні підготували презентації про діяльність  В. Чорновола.
Під час проведених заходів учні згадали доленосні моменти біографії політичного діяча, його соратників по Українській Гельсінській спілці, підкреслили їх спільний внесок у державотворчі процеси.
Для кожного з українців діяльна любов В’ячеслава Чорновола до неньки України має стати прикладом справжнього патріотизму.
Немає коментарів:

Дописати коментар