понеділок, 4 березня 2019 р.

Гра-вікторина « У поколіннях я озвуся»  Тарас Шевченко – велична постать історичного та літературного життя нашої України. Його справедливо називають великим українцем, адже у ньому наша історія, мрія, надія. Через усе життя проніс великий Кобзар палку любов до рідної землі, до неньки – України, у своїх творах нагадував про минулу славу України і закликав до патріотизму та великої любові до рідної землі.

Тарас Шевченко… Тарас… Це бунтівне, пророче ім’я знайоме не тільки українцям, а й усьому світові. В цьому імені  щось неосяжне, у ньому відлунюють дзвони гайдамацьких шабель, чути рев старого Дніпра-Славути, рокіт бандури сліпого кобзаря. Шевченко – це криниця з джерельною водою, яка втамовує духовну спрагу народу. Тараса немає… Але живе його душа, живе в серці кожного українця.
Ніжну матір і дитину
Він прославив серцем чистим.
Всю осяяв Україну
Поглядом він променистим.
Ось чому в сім’ї великій,
У саду квіток прекрасних
Буде жити він навіки,
Як безсмертний наш сучасник!
Такими слова сьогодні розпочалася гра-вікторина « У поколіннях я озвуся», яка була проведена з учнями 11 класу під керівництвом класного керівника Ковальчук А.М.
Метою гри було: розширити знання учнів про життя і творчість Т.Г. Шевченка; сприяти вихованню національної самосвідомості; формувати уміння працювати в команді; розвивати здатність до взаємодії; формувати громадянську і загальнокультурну компетентності; розвивати творчі здібності дітей; виховувати любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями; виховувати почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка.
     Переможцем цього змагання стала Драчук Марина, яка набрала найбільшу кількість балів і отримала за це грамоту. Сьогоднішня вікторина змогла донести учням те, що ім’я великого Кобзаря ми часто згадуємо і будемо згадувати, бо він подарував нам безцінний скарб. Цей скарб – його чудові твори, в яких струменить любов до Батьківщини та турбота про її майбутнє.


Немає коментарів:

Дописати коментар