середа, 20 лютого 2019 р.

Виховний захід «Герої не вмирають»        У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.
    
        Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.Серед Небесної Сотні  були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України -  від  сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.
      З нагоди цієї дати учні  11 класу під керівництвом класного керівника Ковальчук А.М.  підготували  виховний захід «Герої не вмирають», присвячений  вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
    Метою заходу було: нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України; виховати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

       Школярі декламували сучасні вірші, в яких звучали слова боротьби української нації за волю та рівність. Під час  заходу учні  переглянули відеоматеріали: "Обличчя Майдану", "Мамо не плач", гімн Небесної Сотні "Пливе кача", "Українська революція – Євромайдан", "Небесна Сотня. Учні вкотре побачили, як звичайні українці творили історію своєї країни. Діти запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання віддали шану громадській відвазі, силі духу самовідданих патріотів, які поклали життя на вівтар служіння Україні.
Немає коментарів:

Дописати коментар