пʼятниця, 9 листопада 2018 р.

Вікторина «Що ми знаємо про ООН?»

24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. 

Україна серед перших держав підписала статут ООН і ввійшла до групи засновників організації.  У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій вона рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято. Традиційно в цей день у всьому світі проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням.
Сьогодні у нашій школі з учнями було проведено вікторину « Що ми знаємо про ООН?», яку підготували вчителі історії (Мороз І.В., Ковальчук А.М.).
Вихованці чітко давали відповідь на цікаві запитання вікторини і ще раз переконалися у тому, що Організація Об’єднаних Націй живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству й  укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Працюючи на повну силу, Організація Об’єднаних Націй може сприяти здійсненню цих високих сподівань людства.Немає коментарів:

Дописати коментар