четвер, 12 жовтня 2017 р.

День захисника України та 75-та річниця створення УПА

Сьогодні наша школа   відзначала  75-ту річницю від початку формування Української повстанської армії та День захисника України.
14 жовтня в Україні відзначається День захисника з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві .Також 14 жовтня вважається символічним днем створення УПА. 
УПА  зробила значний внесок у боротьбу за незалежність нашої держави, формування національної самосвідомості українського народу, продовжила його військові та державотворчі традиції.З метою актуалізувати ідею необхідності захищати сувернітет і територіальну цілісність України як головних передумов незалежності держави, виховувати у школярів почуття особистої відповідальності  та готовність до захисту своєї землі у навчальному закладі було переглянуто кінофільм    “Хроніки Української повстанської армії 1942–1945”, проведено виховні години, уроки мужності. 
Такі проведені заходи формують в учнів громадянську позицію та почуття патріотизму,допомагають усвідомити важливість історичних подій нашої держави.

Немає коментарів:

Дописати коментар